تاریخ انتشار : یکشنبه 22 اسفند 1400 - 14:11
کد خبر : 14835

کلنگ سالن چند منظوره فولاد مبارکه به زمین می‌خورد

کلنگ سالن چند منظوره فولاد مبارکه به زمین می‌خورد
اخبار پولی مالی-مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه گفت: به دنبال احداق یک سالن ورزشی چند منظوره استاندارد در شرکت فولاد مبارکه هستیم.

به گزارش اخبار پولی مالی، هرچند شیوع ویروس کرونا و سویه امیکرون باعث شده فعالیت‌های ورزشی خانواده شرکت فولاد مبارکه کاهش یابد، اما امور ورزش این شرکت در راستای تحقق رسالت اصلی‌ خود در روزهای کرونایی تلاش برای حفظ سلامتی خانوادۀ بزرگ فولاد مبارکه داشته و خدمات ورزشی خود را به‌صورت کاملا ایمن در قالب رشته‌هایی که کمترین خطر ابتلا را برای مراجعه‌کنندگان داشته باشند ارائه کرده است.

مجتبی لطفی، مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه اظهار کرد: مجموعه ما به عنوان متولی ورزش و سیاستگذار هلدینگ فولاد مبارکه در راستای ارتقاء سطح سلامتی، شادابی و نشاط کارکنان که به تبع آن ارتقاء بهره‌وری و سودآوری را به همراه دارد، هر ساله فعالیت‌های خیلی زیادی را در این راستا انجام می‌دهد.

حامی ورزش در بعد همگانی و حرفه‌ای

وی ادامه داد: فعالیت‌های امور ورزش شرکت فولاد مبارکه مورد حمایت‌های ویژه دکتر طیب‌نیا مدیرعامل شرکت قرار گرفته چراکه او کاملا ورزشی و حامی ورزش در بعد همگانی و حرفه‌ای می‌باشد، با رهنمودهای دکتر طیب‌نیا و با همکاری معاونان، معاونت نیروی انسانی و مدیریت خدمات عمومی و رفاهی شرکت فولاد مبارکه، این سیاست‌ها ابلاغ می‌شود، در این راستا اهداف و برنامه‌های ورزشی بسیاری برای خانواده‌ بزرگ فولاد مبارکه شکل گرفته است.

لطفی با اشاره به تنظیم قرارداد برای استفاده خانواده شرکت فولاد مبارکه از خدمات ورزشی خاطر نشان کرد: در آغاز سال قراردادهای ورزشی خیلی زیادی با باشگاه‌های مختلف در سطح استان‎های اصفهان و چهارمحال بختیاری محل سکونت کارکنان و خانواده‌های فولاد مبارکه براساس نیاز و علاقه‌مندی که وجود دارد، منعقد می کنیم که به ۵۰۰ اماکن و باشگاه ورزشی می‌رسد.

مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه تصریح کرد: انتخاب اماکن و باشگاه ورزشی براساس آن نخبگی و پتانسیل‌های ورزشی براساس آمایش سرزمینی است که کارکنان و فرزندان‌ آنها در رشته‌های مختلفی فعالیت کنند، خانواده‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی امور ورزش، رشته‌های ورزشی را بر اساس علاقه انتخاب و در طول سال به باشگاه مراجعه کنند.

کلنگ سالن چند منظوره فولاد مبارکه به زمین می‌خورد

ورزش در آب طرفداران زیادی دارد

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به وجود بیماری کرونا که گاهی در شرایط قرمز و گاهی در شرایط معمولی سپری کردیم، ما رشته‌هایی که طبق نظر وزارت بهداشت مجوز اخذ می‌کردند را مدنظر قرار دادیم.

لطفی ادامه داد: سال ۱۴۰۰ سالی بود که استخر داخلی شرکت فولاد مبارکه افتتاح شد و سانس‌هایی را برای همکاران روزکار و شیفتی گذاشتیم که بحث مهم ورزش در آب و آب درمانی را برای کاهش دردها و ناراحتی عضلانی که بعضا همکاران دارند در نظر گرفته‌ایم، همچنین استخرها و سالن بدنسازی مجموعه ورزشی باغ فردوس که در مقاطعی بازگشایی شد خانواده‌ها توانستند از آنان استفاده کنند.

مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه ادامه داد: ورزش در آب در استخر مجموعه ورزشی باغ فردوس طرفداران زیادی دارد که این هم به خاطر این است که کار در کارخانه فولاد مبارکه سخت است و فشارهای جسمانی به کارکنان بسیار وارد می‌شود، با ورزش در آب و حرکات اصلاحی این فشارها را کم می‌شود.

وی با اشاره به رشته های ورزشی در فضای باز اظهار داشت: رشته‌هایی که در فضای باز همچون تنیس، سوارکاری و دوومیدانی قابل فعالیت بود را به کارکنان ارائه خدمات داشتیم و خوشبختانه استقبال خیلی خوبی هم انجام شد.

لطفی برگزاری آکادمی‌های تخصصی رشته‌های ورزشی را مهم دانست و افزود: در سال جاری بحث برگزاری آکادمی‌های تخصصی رشته‌های ورزشی را داشتیم که خیلی مورد استقبال قرار گرفت، با توجه به زیرساخت‌هایی که در فولاد مبارکه داریم، در آکادمی تخصصی شنا، ۵۰۰ نفر از فرزندان دختر و پسر شرکت کردند و رشته‌های شنا و واترپلو را زیر نظر مربیان مجرب آموزش دیدند، همچنین مدرسه فوتبالی در مجموعه ورزشی باغ فردوس راه‌اندازی کردیم تا ورزشکاران نخبه و نفرات برتر به تیم‌های فولاد مبارکه سپاهان راه پیدا ‌کنند.

حضور فرزندان فولاد مبارکه در تیم سپاهان

مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه تاکید کرد: در هیئت مدیره و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان این سیاست را داریم که حتما تیم‌های قهرمانی و حرفه‌ای باشگاه حداقل دو نفر از فرزندان فولاد مبارکه که دارای استعداد خوبی هستند را به عضویت تیم‌های سپاهان درآورند. با توجه به اینکه در هلدینگ فولاد مبارکه نزدیک به ۳۵۰ هزار نفر مستقیم و غیرمستقیم مشغول به کار هستند، می‌توانند در تیم‌های حرفه‌ای باشگاه عضویت داشته باشند و باعث افتخار فولاد مبارکه و کشورمان باشند.

وی با اشاره به حضور در مسابقات کمپانی جهان گفت: سال ۱۴۰۰ تیم های ورزشی شرکت فولاد مبارکه در مسابقات کمپانی جهان به میزبانی کشور یونان حضور یافتند که درخشش خوبی را شاهد بودیم، در رشته شنا ۲۳ مدال رنگارنگ به دست آوردیم و تیم فولاد مبارکه قهرمان جهان شد و یک اتفاق بسیار خوب رقم خورد، با توجه به سرمایه‌گذاری در رشته شنا و وجود زیرساخت‌های مطلوب همچون استخر فولاد مبارکه ما توانستیم افراد نخبه را از بین کارکنان شناسایی و به مسابقات جهانی اعزام کنیم.

لطفی افزود: همچنین برای اولین بار تیم شنا فولاد مبارکه در مسابقات ایمیدرو کشور قهرمان ایران شد. در حوزه ورزش بانوان تیم آمادگی جسمانی فولاد مبارکه قهرمان مسابقات کشوری ایمیدرو شد. در رشته دوومیدانی بانوان فولاد مبارکه، نایب قهرمان مسابقات کشوری ایمیدرو شدند، مسابقات تنیس‌روی میز و فوتسال به خاطر بیماری کرونا به سال ۱۴۰۱ موکول شد. در مجموع رشته‌های ورزشی ایمیدرو شرکت فولاد مبارکه نتایج خیلی خوبی کسب کردند که باعث خوشحالی همکاران و خانواده ایشان هم شد.

کلنگ سالن چند منظوره فولاد مبارکه به زمین می‌خورد

اهتزار پرچم فولاد مبارکه بر فراز قله‌های ایران و جهان

مسئول امور ورزش شرکت فولاد مبارکه به ورزشگاه‌داری شرکت فولاد مبارکه اشاره کرد و گفت: یکی از موضوعاتی که در ورزش داریم، بحث نظارت ورزشگاه نقش جهان است که این مجموعه پیشرفته‌ترین ورزشگاهی است که پس از انقلاب ساخته شده و مدام در حال تغییر و به روز شدن ‌می‌باشد که توسط باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با همکاری امور ورزش شرکت فولاد مبارکه انجام می‌شود و این باعث افتخار اصفهان در بحث ورزشگاه‌داری شده است.

لطفی گذری به دیگر فعالیت ورزشکاران این شرکت زد و اظهار کرد: تیم‌های مختلف کوهنوردی شرکت فولاد مبارکه در سال ۱۴۰۰ به کوه‌های مختلفی صعود کردند، این کوهنوردی هر ماه انجام می‌شود و گروه‌های کوهنوردی با صعود خود پرچم فولاد مبارکه و باشگاه فولاد مبارکه سپاهان را به اهتزاز در می‌آورند.

وی با بیان اینکه به دنبال احداث سالن چند منظوره استاندارد هستیم، گفت: مجوز احداث سالن ورزشی چند منظوره استاندارد در شرکت فولاد مبارکه اخذ شده و انشالله هرچه زودتر بتوانیم کلنگ آن را به زمین بزنیم، این سالن محل مناسبی برای ورزش و سلامت در شرکت خواهد بود.

رئیس هئیت مدیره باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در پایان خاطر نشان کرد: هماهنگی ورزش و تفریحات در اماکن رفاهی فولاد مبارکه همچون باغ فردوس از وظایفی است که برعهده ما می‌باشد، با حضور کارکنان در این اماکن سعی بر این داریم بازی‌های بومی محلی را گسترش دهیم تا خانواده‌ها اوقات فراغت خود را با شادی و نشاط همراه با سلامتی سپری کنند./

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینترنت بانک رفاه بیمه البرز بانک صادرات بانک صادرات بیمه دی
تولید سبز