تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
74 بازدید
کد خبر : 18558

پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روز روابط عمومی

پیام مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران به مناسبت روز روابط عمومی
اخبار پولی مالی- فرا رسیدن 27 اردیبهشت روزملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه دست اندرکاران روابط عمومی های کشور؛ به ویژه همکاران خودم در شرکت ملی فولادا یران تبریک عرض می کنم.

به گزارش اخبار پولی مالی، امروزه که دوران کنونی حیات اجتماعی ما؛ درحقیقت وبسیاربجا بعنوان “عصرارتباطات و انفجار اطلاعات” نامگذاری شده است ؛نقش و وظیفه روابط عمومی ها نمود بیشتر و تاثیرگذارتری پیداکرده و می کند.

شرایط کنونی جامعه ما ایجاد می کند که روابط عمومی ها ازنقش سنتی وتکراری خود فاصله گرفته و”نقشه راه” جدیدی را برای خودتعریف واجرایی نمایند.

روابط عمومی ها در دوران کنونی درحقیقت چشم وگوش و یک ابزارمطمئن برای مدیریت ها هستند که باجمع بندی وتحلیل محتوای رخدادها و ارائه بازخوردهای صحیح  به مدیران وتصمیم سازان آن ها را ازعمق و چرایی وقوع رویدادها؛ مطلع می نمایند .

امروزه باتغییرات شگرفی که بنابه مقتضیات زمانه درساختار روابط عمومی ها رخ داده است ؛اهمیت استراتژیک این واحدها برای ایجادارتباطات موثر با بدنه جامعه برکسی پوشیده نیست وانتظارمی رود تا این واحدها؛آمادگی رویارویی با بحران ها؛تبیین دقیق و موشکافانه رخدادها ؛ارائه تحلیل هایی که متضمن تامین منافع ملی و امنیت عمومی باشد را داشته باشند و به دقت مدنظر قرار دهند تا مسیر تصمیم گیری ها به خطا نرود.

بدون شک پیچیدگی روندجامعه ما؛مسیر پرپیچ و خمی را در رعایت وتوجه به ارزش هایی همچون شفافیت، صحت اطلاعات،کالبدشکافی صحیح داده ها؛پرهیز از پنهانکاری و تقویت پیوند عمیق با افکارعمومی راپیش روی روابط عمومی ها قرارداده است.

لذا اختصاص یک روز برای بزرگداشت “روابط عمومی ها”؛درحقیقت اقدامی درخورتوجه است برای زنده نگه داشتن ارزش هایی که نهادها وسازمان های کشوررا باکمک این واحدهابه بدنه اجتماعی کشور پیوندمی زند که خود بر پاسخگوشدن سازمان ها و مدیران تاکید موثری دارند و عاملی برای اعتمادسازی دوسویه دراجرایی شدن برنامه هاوسیاست های اجرایی کشور می باشد.

یکی از مهمترین وظایف روابط عمومی درشرکت های تخصصی مانند شرکت ملی فولاد ایران؛این است که بارصدتحولات مختلف درحوزه های فنی ؛اقتصادی ؛قوانین و مقررات؛استانداردهای ملی وجهانی راهبردهای لازم برای تبدیل تهدیدهابه فرصت های توسعه ای این بخش را با همراهی بخش های تخصصی شرکت ها فراهم نمایند.

ازآنجا که درشرایط کنونی کشور و نظام بین المللی مسائل و مشکلات عدیده ای وجوددارد که تبیین و پاسخگویی دربرابراین موضوعات عملا برعهده روابط عمومی ها قراردارد که انصافا؛کاری حساس وطاقت فرساست ؛ضمن گرامیداشت خدمات وتلاش های صادقانه این عزیزان امیدوارم که با وجود تمام سختی ها و فشارهای موجود به تلاش های صادقانه خود؛ در ترویج اعتمادسازی ؛توسعه روحیه امیدواری و نشاط اجتماعی ادامه دهند و در حفظ سرمایه های ملی که برخاسته از اعتماد و صداقت دوجانبه است کوشا باشند. درخاتمه ضمن خسته نباشیدبه همه عزیزان ازتلاش ها و همکاری های صمیمانه شان تشکر و قدردانی می نمایم./

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

اینترنت بانک رفاه بیمه البرز بیمه سرمد بیمه سرمد بیمه دی بانک ملی